Yhteystiedot

Minna Lassila puheenjohtaja

minna.utela@gmail.com


Vilja Nurminen jäsensihteeri

vilja.nurminen@gmail.com

 

Heidi Hiidenheimo varapuheenjohtaja

heidi.hiidenheimo@gmail.com


Mila Munsterhjelm rahastonhoitaja, kilpailuvastaava, sihteeri

mila.munsterhjelm@gmail.com


Knut Hiidenheimo nuorisovastaava, tiedotusvastaava

knut.hiidenheimo@gmail.com

 

Mia Paimela koulutukset ja tapahtumat

mia.paimela@gmail.com


Pia Mustisto turvallisuuspäällikkö

pia.mustisto@gmail.com

 

Miamari Puoliväli

mirsku.p@gmail.com


Helmiina Paimela juniorijäsen

helmiinapaimela@gmail.com

 



 

 

Ota yhteyttä

Tiesitkö, että henkilötietolaki vaatii urheiluseuraltakin rekisteriselosteen? Rekisteriselosteesta tulee käydä ilmi rekisterinpitäjän yhteystiedot, mitä henkilötietoja käsitellään, tietojen käsittelyn tarkoitus ja suojauksen periaatteet. Katso tarkempia vinkkejä Yhdistystiedon Wikistä.

Hämeenkosken ratsastajat ry

Pätiläntie 61 B
16800 Hämeenkoski

Y-tunnus 2010570-7

Tilinumero FI88 5612 1120 4680 35

Mila Munsterhjelm-Ibn May ox Mäntyharjulla 2006